spotkania chirped Ładowanie

Fryzura „na Rachel”

https://www.optimumbhp.pl/REKAWICE-ROBOCZE,c,301 zegarki fossil damskie

Promowanie zdrowych sylwetek można uznać za ogromną zaletę mody lat dziewięćdziesiątych. Po raz pierwszy od wielu lat naturalny, zdrowy wygląd zaczął zdobywać przewagę nad tym, co wykreowane i nastawione na zwracanie uwagi. Niestety, ze względu na ograniczoną dostępność niektórych materiałów, nie dotyczyło to tkanin, z których szyto ubrania.

Panie wreszcie mogły zafundować swoim twarzom odrobinę odpoczynku, rezygnując z ostrego makijażu. W cenie był naturalny wygląd, więc powoli znikało zamiłowanie do wyrazistych powiek czy ciemnych ust. Wśród kosmetyków prym wiodły te o neutralnej kolorystyce.

Dużym powodzeniem cieszyły się wszelkie odcienie beży i brązów. Makijaż nie miał już szokować, ale podkreślać urodę i modelować owal twarzy. W tych właśnie latach ogromną popularność zdobył serial „Przyjaciele”.

Kobiety uznawały, że fryzura jednej z jego bohaterek, Rachel, jest godna naśladowania. Warto wiedzieć, że ułożenie jej włosów nie wyróżniało się niczym szczególnym – były proste, gładkie i wycieniowane. Innym sposobem na modną fryzurę było mocne przycinanie włosów z tyłu i po bokach, podczas gdy z przodu i na czubku głowy pozostawiano dłuższe pasma.