Jeansy – na co dzień i nie tylko

marynarki duże https://www.telimena.pl/firm-pol-1324299162-Sloggi-Men.html

Dochodzimy do spodni, które zmieniły oblicze mody w szerokim rozumieniu i nie tylko tej męskiej, choć powstały właśnie z myślą o panach. Spodnie jeansowe – trudno znaleźć kogoś, kto nie ma w szafie przynajmniej jednej pary.

Są świetne do noszenia na co dzień, sprawdzają się w pracy, mogą być dobrym rozwiązaniem nawet w bardziej oficjalnych sytuacjach, parowane z marynarką i dobrej klasy koszulą. Tradycyjny, prawdziwy jeans powstaje z denimu, czyli odpowiednio spreparowanej bawełny o bardzo gęstym splocie.

Specjalna technologia sprawia, że denim cechuje ogromna wytrzymałość – to jeden z najsolidniejszych splotów materiałowych, który jest w stanie wytrzymać ogromne obciążenia. Właśnie to sprawiło, że jeansy są utożsamiane z solidnością i jedna para może służyć nam przez wiele lat.

Typowy model posiada pięć kieszeni – dwie z tyłu, dwie duże z przodu oraz jedną małą kieszonkę ukrytą w większej kieszeni przedniej. Zgodnie z pierwotnym założeniem miała ona służyć do przechowywania zegarka podręcznego.

www.ipa3.org