Kosmetyki – lakier do paznokci.

https://magdalenamaluje.pl/oxygeneo/ https://aspazja.pl/encyklopedia/blizny-na-rekach

Zadbane dłonie to wizytówka. Należy o nie dbać niezależnie od płci. Ich nieodłącznym elementem są paznokcie, którym trzeba poświęcić odrobine uwagi i czasu. Panowie udając się na manicure do kosmetyczek szybko rozwiązują estetyczne problemy. Natomiast Panią zajmuje to odrobine więcej czasu. Ponieważ czeka na nie wiele możliwości przyozdobienia płytki paznokci.

Kilka chwil dla paznokci

Istnieje kilka metod wykonywania kobiecego manicure. Jego podstawa jest oczywiście wypiłowanie odpowiedniego kształtu płytki, usunięcie nieestetycznych skórek, a także oczyszczenie paznokci z pozostałości wcześniejszych zabiegów upiększających. Wszystko to wykonujemy za pomocą zmywacza, wacików, pilniczka. Można czynności te przeprowadzić w zaciszu własnego domu lub udać się do profesjonalisty. Z pewnością pomoc specjalisty przyczyni się do znacznie ładniejszego efektu końcowego pracy. Rynek kosmetyczny oferuje lakiery o różnych barwach i stopniu trwałości.

Można obecnie nosić wszystkie kolory tęczy na palcach! Istotną kwestią jest nie tylko ozdoba, ale również trwałość konkretnego lakieru. Dlatego coraz więcej kobiet zamiast wykonywać klasyczne malowanie paznokci zwykłymi lakierami z drogerii woli udać się do kosmetyczki na manicure hybrydowe lub za pomocą akrylu. Lakiery hybrydowe to kosmetyki, które utrzymują się na płytce paznokci nawet do miesiąca. To wygodne rozwiązanie chwyciło za serce wiele klientek. Podobnie jest w przypadku lakierów wykonanych z akrylu, choć w branży kosmetycznej dyskusji poddawane są ich właściwości antyzdrowotne. Warto od czasu do czasu rezygnować z powyższych, trwałych form malowania paznokci. Ponieważ niestety ładny wygląd kosztuje. Chodzi tutaj nie tylko o ceny zabiegów, ale także kondycje płytki. Każda hybryda i akryl osłabiają ją. Dlatego warto raz na jakiś czas zrobić sobie przerwę i postawić głównie na zwykłe lakiery wzbogacone w witaminy, które przyczynią się do poprawy stanu pływki. Pod żadnym pozorem nie należy samodzielnie usuwać warstw hybrydy lub akrylu! Ponieważ takie działanie może doprowadzić do uszkodzeń paznokcia, które będą bolesne. Zdarzają się połamania, naderwania płytki, a nawet zakażenia.

Dlatego lepiej pozostawić odrosty na paznokciach do kolejnej wizyty u specjalisty bądź ograniczyć się tylko do zwykłego, klasycznego lakieru.

kosmetyki Pharma CF