Na różne okazje odzież ciążowa

czarna tunika

Jeszcze całkiem niedawno przyszłe mamy wraz ze zmieniającym się i rosnącym brzuchem, zakładały coraz większe ubrania, co niestety nie zawsze było dobre dla ich figury. Niejednokrotnie stawała się ona niekształtna, mało ciekawa, a to mogło w negatywny sposób odbijać się na psychice przyszłej mamy, która po prostu nie czuła się atrakcyjna. Na szczęście teraz to wszystko się zmieniło, a co się z tym wiąże, przyszłe mamy mogą korzystać z ubrań ciążowych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla nich.

To sprawia, że pozwalają one na eksponowanie rosnącego brzucha w taki sposób, aby prezentował się on ładnie, dodawał pewności siebie, a jednocześnie też, żeby taka mama przez cały okres ciąży czuła się piękna i seksowna. Jak się jednak okazuje, możemy kupić odzież ciążową na praktycznie wszystkie okazje.

Na codzienne spacery

Jeżeli szukamy czegoś wygodnego, w czym spokojnie na co dzień będziemy mogły spacerować, robić zakupy czy wybrać się na wycieczkę, to nie będziemy miały z tym problemów.

Zaproponowane będą nam spodnie jeansowe i materiałowe, które idealnie będą dopasowane do naszego ciała, a dzięki specjalnie przygotowanym wstawkom, będą one mogły nam służyć przez całą ciążę. To dlatego, że taki materiał wszyty na wysokości pasa będzie dopasowywał się do naszego rosnącego brzucha, a więc cały czas wygodnie będzie go otulał i podnosił, a do tego jeszcze nie będzie go w ogóle uciskał. Co więcej, zaproponowane zostaną nam bluzki, które dzięki odpowiednim gumkom na wysokości brzucha, również będą rosły razem z nim, co pozwoli nam na zakup wystarczający praktycznie na całą ciążę.

Takie bluzki mogą być gładkie, mogą mieć ciekawe nadruki odnoszące się do naszego odmiennego stanu, albo mogą być ozdobione w inny sposób, co sprawi, że idealnie będziemy mogły je dopasować do naszych preferencji.

Coś eleganckiego

Jeśli planujemy pracować do samego porodu, a mamy pracę, w której często spotykamy się z klientami, to również będziemy mogły kupić odpowiednią odzież ciążową. Tutaj możemy liczyć na specjalne spódniczki z podniesionym stanem, który będzie otulał brzuch, z jednej strony delikatnie go eksponując, z drugiej go zakrywając.

Do tego proponowane będą nam specjalne majtki ciążowe i rajstopy, które również będą miały za zadanie podtrzymywanie rosnącego brzucha i sprawienie, że codzienne funkcjonowanie z nim nie będzie takie trudne. Możemy tutaj również wybierać eleganckie koszule, które będą odcinane pod biustem i które delikatnie będą opadały na nasz brzuch, nie eksponując go bardziej niż to potrzebne. Dzięki temu nawet w zaawansowanej ciąży, w pracy będziemy mogły wyglądać profesjonalnie i elegancko, ale jednocześnie nie będziemy musiały ukrywać naszego odmiennego stanu.

Co więcej, jeśli będziemy potrzebowały eleganckiego stroju wieczornego, który założymy na uroczystą kolację, albo na wesele, to także nie będziemy miały problemów ze znalezieniem takiego, który będzie seksowny, elegancki, a jednocześnie perfekcyjnie zaprojektowany dla kobiety w ciąży.

sukienki weselne